Na łyżwach w Karwinie

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach oraz Publicznego Gimnazjum nr 3 - podczas gier i zabaw na łyżwach w czeskiej Karwinie.

WOŚP 2012

relacja z Wielkiej Orkiestry Świątecznej 2012 z Jastrzębia Zdroju Publiczne GImnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Deutsch Wagen Tour 2012

pokaz slajdów z wizyty Deutsch Wagen Tour w Pielgrzymowicach 2012

Sport w okolicach Pielgrzymowic

Projekt edukacyjny Twórcy: Rafał Dziendziel, Damian Orszulik, Sylwester Barchański, Tomasz Słomski, Dawid Dębski - uczniowie drugiej klasy Publicznego Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach.

Deutsch Wagen Tour - TripAdvisor

Pokaz slajdów wykonany w programie TripAdvisor, przedstawiający relację z wizyty Deutsch Wagen Tour w Pielgrzymowicach. Deutsch Wagen Tour zu Besuch in POlen in Pielgrzymowice.

Miniatura video

Projekt Edukacyjny z języka niemieckiego "Czerwony Kapturek"

przedstawienie Czerwony Kapturek w języku niemieckim zrealizowany w ramach gimnazjalnego projektu edukacyjnego przez uczniów II klasy gimnazjum w Pielgrzymowicach.