11 marca 2016 11:51 | Aktualności

Finisz kolejnej akcji awatarkowej!

02.03.2016 roku wraz z panią Martą Florkiewicz-Borkowską i trzema dziewczynami z klas drugich (w składzie: Kamila Markiton, Klaudia Pindel, Klaudia Węglorz i Klaudia Ziaja) wybrałyśmy się do klasy IIa Pani Beaty Skrzypiec w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasku, niedaleko Pszczyny. W gimnazjum byłyśmy trochę wcześniej, aby zapakować naszą niespodziankę.
W szkole podstawowej miałyśmy stawić się o godzinie 13.30. Gdy dzieci zobaczyły „niespodziewanych gości” były bardzo zdziwione i zaciekawione. Usiadłyśmy wraz z nimi w kole (tak, alby każdy widział się nawzajem) i zadawałyśmy im pytania: czy wiedzą, co jest w środku, czy paczka z niespodziankami jest ciężka i czy się domyślają co tam
może być. Po chwili jedna z dziewczynek zaskoczyła nas, zgadując co się znajduje w pudełku. Powiedziała, że mogą to być awatarki i miała rację. W nagrodę odpakowała pudełko i dzieci zaczęły szybko poszukiwania swoich niespodzianek. Gdy już każdy otrzymał swojego filcowego awatarka, zaczęły się zabawy, robienie zdjęć i nagrywanie filmików z podziękowaniami. Nasi drugoklasiści byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi, co również można wywnioskować po ich reakcjach oraz jak bardzo nam dziękowali. Niektórzy zaczęli nawet budować domki dla swoich awatarków. Gdy nadszedł czas pożegnania, otrzymałyśmy dużo miłych słów i uścisków.
Wspaniale jest, kiedy ktoś docenia nasze prace i jest z tego powodu wdzięczny i szczęśliwy. Patrzenie na wszystkie uśmiechnięte twarze było czymś bezcennym.

Klaudia Ziaja

P.S.  Więcej o naszej akcji można przeczytać na blogu z zajęć technicznych Handmade   http://bit.ly/1Xg52nM