27 czerwca 2016 16:21 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. W tym dniu klasy II pożegnały klasy III. Na samym początku odbyło się rozdawanie nagród książkowych i świadectw z wyróżnieniem w klasach pierwszych i drugich. Następnie świadectwa ukończenia szkoły otrzymały  ostatnie trzecie klasy gimnazjum. Ogłoszono także najlepszego absolwenta w roku 2015/16.  Statuetkę wręczył dyrektor szkoły uczennicy klasy IIIa - Marysi Linde. Następnie wyróżniono 10 najlepszych absolwentów naszej szkoły.  Ostatnim punktem piątkowej uroczystości był program artystyczny przygotowany przez uczniów klas trzecich. Ich talenty wokalne oraz aktorskie świetnie ze sobą współgrały na scenie. W dalszej części tegorocznego zakończenia roku odbyło się  pożegnanie klas III. Program ten przygotowali uczniowie z klas II. Prezenty, które zostały przez nich wykonane dotarły do rąk absolwentów i wywołały na auli wiele radości i śmiechu.

Całą uroczystość zakończenia roku przygotowały klasy drugie i trzecie wraz z wychowawcami.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Natalia Węglorz