23 października 2016 22:10 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej i Otrzęsiny Klas Pierwszych

13.10. 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, czyli, potocznie mówiąc, Dnia Nauczyciela. Uczniowie z klasy 3a zaprezentowali krótkie przedstawienie, z kolei klasy pierwsze, które składały w tym dniu ślubowanie mające na celu włączenie ich do grona uczniów Publicznego Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach, złożyły najserdeczniejsze życzenia całemu gronu pedagogicznemu. Klasy drugie zorganizowały „kocie” otrzęsiny dla pierwszaków, w których zwycięzcami zostali uczniowie klasy 1b. W trakcie akademii przedstawiono skład nowego samorządu uczniowskiego oraz liderów sekcji. Po uroczystości odbyło się zebranie sekcji organizacyjnej, na którym ustalono plan imprez w bieżącym roku szkolnym.

Katarzyna Piwko