04 marca 2017 18:22 | Aktualności

DYSKOTEKA SZKOLNA

Dyskoteka karnawałowa

W piątek, 17 lutego, w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa. W trakcie zabawy przeprowadzono konkurs. Każda klasa miała znaleźć motyw przewodni przebrania. Klasa 1a przebrała się za zbuntowane księżniczki i dżentelmenów, 1b za państwa młodych oraz gości weselnych, 2a za superherosów, 2b za dresiarzy, 3a za niegrzeczne diabełki, a 3b za mitycznych bogów greckich i rzymskich. Po burzliwych obradach jury ogłosiło wyniki. Trzecie miejsce zdobyły klasy pierwsze, drugie miejsce zajęły klasy trzecie, a pierwsze miejsce - klasy drugie. Nagrodą główną jest wycieczka do kina na dowolnie wybrany film. Klasy trzecie udadzą się do piekarni "Jasiek" na lody, a pierwsze otrzymają nagrodę niespodziankę. W trakcie dyskoteki uczniowie mieli do dyspozycji ciasta, napoje gazowane oraz hot-dogi, które, podobnie jak i nagrody, zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy PG3 w Pielgrzymowicach. Na dyskotece grał DJ Dziadek, a wszyscy bawili się świetnie.
Pokaz slajdów ze zdjęć możecie zobaczyć tutaj:  http://bit.ly/2lHXYUO

Kamila Czyż