13 marca 2017 10:00 | Aktualności

Koncert charytatywny "Gramy i Pomagamy"

Młodzież naszego gimnazjum oraz absolwenci wspólnie ze społecznością lokalną zapraszają wszystkich na koncert charytatywny, organizowany, aby wspomóc leczenie czwórki chorych dzieci z Fundacji "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" zamieszkujących naszą gminę: dla Filipa, Ewy, Kingi i Janka.

Koncert odbędzie się

w sobotę 18 marca o godzinie 17.00.
W programie występy wokalne, taneczne, teatralne, kabaret oraz jarmark słodkości.
Wystąpią młodzi artyści z Pielgrzymowic i okolic, których pasją jest muzyka, taniec, teatr. W trakcie koncertu odbędzie się także pierwszy w historii Pielgrzymowic pokaz mody naszej absolwentki Atelier Marty Sierny oraz pierwsza publiczna wystawa Żywych Obrazów, które powstały na zajęciach realizowanych przez bibliotekę publiczną w Pielgrzymowicach w ramach projektu “Spotkania z emocjami - zabawy z elementami arteterapii”, którego koordynatorką i pomysłodawczynią jest pani Anna Krypczyk.
W trakcie koncertu uczniowie gimnazjum jako wolantariusze będą zbierali datki do puszek.
Numer zbiórki: 2017/890/KS

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!