10 czerwca 2017 22:29 | Aktualności

TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Z okazji Tygodnia Czytania Dzieciom GBP Filia w Pielgrzymowicach razem z grupą uczennic z Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Nr 3 w Pielgrzymowicach przygotowała dla uczniów klas I-II szkoły podstawowej niespodziankę. W środę 7 czerwca odbył się premierowy pokaz przedstawienia "Smok ze Smoczej Jamy" na podstawie opowiadania Wandy Chotomskiej. Oprócz narratora, który czytał tekst książki, na scenie pojawili się i swoje kwestie wygłosili wszyscy bohaterowie legendy.
Ponadto dziewczęta przygotowały dla swoich młodszych koleżanek i kolegów dodatkowe atrakcje: zakodowaną zabawę – wyliczankę, zakodowany "smoczy taniec" oraz megakolorowankę - ogromny portret smoka w formacie A2, przygotowaną przez portal printoteka.