15 czerwca 2017 16:24 | Aktualności

Wycieczka Wrocław 2017

Wycieczka do Wrocławia

25.05.2017r. klasa 3a wraz z panią wychowawczynią i opiekunami miała okazję poszerzyć swój wachlarz doświadczeń o dzień spędzony we Wrocławiu. Wycieczka rozpoczęła się od przepłynięcia rzeki Odry statkiem, dzięki czemu podczas miłej przejażdżki uczniowie mieli okazję przyjrzeć się malowniczej architekturze miasta. Następnym punktem była Panorama Racławicka, czyli ogromny obraz malowany na płótnie w kształcie walca, przedstawiający powstanie kościuszkowskie. Główną atrakcją programu było odwiedzenie wrocławskiego zoo wraz z afrykarium, gdzie zwiedzający mogli znaleźć się zaledwie kilka centymetrów od wielkiego rekina czy płaszczki, nie obawiając się przy tym o swoje życie i zdrowie. Na końcu pozostał już tylko przyjemnie spędzony czas na pięknym, zabytkowym rynku. Większość uczestników wycieczki wykorzystała go głównie na zaspokojenie głodu w pizzeriach, jednak część z nas wybrała zaspokojenie potrzeb duchowych, kupując książki i płyty w empiku, co z pewnością zaprocentowało lub zaprocentuje w najbliższym czasie (zwłaszcza że wakacje tuż tuż i szkoda je marnować na siedzenie przed komputerem).

Kasia Piwko